Затишний відпочинковий комплекс

«Конференц сервіс та конференц зали в готелі Оранта»

Шукаєте місце для проведення банкету або конференції?

Запорукою успіху та прибутковості компанії являється професійний, вмотивований та дружній колектив. Збільшити продуктивність та покращити мікроклімат в команді можна завдяки проведенню виїзного тімбілдингу, семінару, конференції тощо. Зміна галасливого міста та повсякденної офісної суєти на неспішну курортну атмосферу в м. Трускавець з кристально чистим гірським повітрям, лікувальною водою та смачною кухнею – найкращий спосіб не тільки укласти нові договори, налагодити співпрацю з іншими компаніями, поговорити про справи та навчитись чомусь новому, а й добре відпочити та підвищити рівень довіри між партнерами та всередині колективу.

Готель Оранта пропонує 6 сучасних конференц залів на 150 осіб з усіма необхідними технічними засобами для проведення конференцій, презентацій, семінарів, ділових зустрічей та переговорів, тренінгів, корпоративних зборів та виступів.

Наша професійна команда здатна забезпечити конференц сервіс високого рівня, який буде відповідати міжнародним стандартам та головним вимогам бізнес етикету. В рамках даного сервісу також можлива організація кава-брейків, бізнес-ланчів, бенкету, фуршету та подальше розміщення гостей в номерах нашого готелю.

У вартість оренди включено

Розсадка гостей

Проектор

Проекційний екран

Високошвидкісний Wi-Fi зв’язок

Звукове обладнання

Фліпчат та папір

Можливість підключення ноутбука