Затишний відпочинковий комплекс Оранта

Ресторан «AWE»

Меню зі страв європейської та української кухні

Вишуканий ресторан «AWE» є чудовим місцем для зустрічі з друзями чи бізнес-партнерами

Меню ресторану включає в себе страви української та європейської кухні. Тут ви можете замовити сніданки, обіди та вечері, які приготовані зі свіжих продуктів та мають високу якість. Крім того, в ресторані є банкетне та фуршетне меню, що робить його ідеальним місцем для проведення святкових заходів, вечірок чи бізнес-зустрічей.

Літня тераса ресторану дозволяє насолоджуватися їжею та напоями на свіжому повітрі, додатково підкреслюючи приємну атмосферу. Всі страви подаються зі стильним оформленням та увагою до деталей.

Сніданки в готелі «Оранта»

Щоранку з 9:00  до 12:00 для гостей готелю «Оранта» готуються  сніданки. Сніданкове меню змінюється згідно сезону, щоб кожен зміг підібрати щось собі до смаку.

Обід та вечеря в готелі «Оранта»

Ресторан готелю «Оранта» пропонує своїм гостям не тільки сніданки, а також обіди й вечері зі страв української та європейської кухні.

Під час проведення форумів, конференцій та святкових заходів у нашому готельному комплексі ми можемо запропонувати гостям кава-брейки, фуршети або бенкети.  

Заходи в готелі «Оранта»

Наша дружня та професійна команда з радістю допоможе вам в організації будь-якого особистого чи ділового заходу. З задоволенням складемо для вас вишукане меню з урахуванням всіх побажань та уподобань та звільнимо вас від зайвих турбот.